مرکز فروش روفرشی دور کش دار متری

روفرشی دور کش دار متری چندین سال که که جای خود را در خانه ها پیدا کرده است و می توان گفت جای روفرشی های معمولی را برای انداختن به روی فرش گرفته است. مرکز فروش این محصول نمایندگی هایی هستند که زیر نظر تولید کنندگان محصولات را به فروش می رسانند و با مراجعه به این نمایندگی ها و فروشگاه ها می توان روفرشی مورد نظر را خریداری کرد.مرکز فروش روفرشی دور کش دار متری

مشخصات روفرشی دور کش دار

مشخصات روفرشی دور کش دار روفرشی لبه دار یا دور کش دار ابتدا از کشور ترکیه وارد می شد و بسیار پر طرفدار بود و افراد برای تمیز ماندن فرش های خود آن را استفاده می کردند تا آن جا که کارگاه ها و کارخانجات تولید روفرشی و زیر سفره ای داخل کشور نیز بر آن شدند که این محصول را تولید و روانه بازار کنند چرا که دارای بازار فروش خوبی می باشد.

لازم به ذکر است که تولیدات خارجی از جنس ابریشم هستند و معایبی همچون جا به جایی روی فرش و لیز و سر خوردن افراد روی آن دارند و بسیار نازک هستند و همین امر موجب می شود که زودتر آسیب ببیند در حالی که تولیدات داخل علاوه بر ضخامت بیشتر از جنس مخمل کوبیده و فشرده بوده و ایستایی بسیار مناسبی بر روی فرش دارد و با کشی که دور تا دور آن دوخته شده است به خوبی فرش داخل آن قرار می گیرد و یک لباس بسیار مناسب برای فرش می باشد و جا به جا نمی شود و باعث سر خوردن افراد نمی گردد.

از دیگر خصوصیات و مشخصات روفرشی دور کش دار این است که پارچه ها نانو شده هستند و ضدآب محسوب می شوند و مایعات از آن عبور نمی کنند. این نوع روفرشی ها برای منازلی که دارای فرش رنگ روشن هستند و کودک دارند بسیار مناسب می باشد. این محصول را به راحتی می توان در ماشین لباسشویی شست و به راحتی قابل جمع کردن و پهن کردن است.

این روفرشی ها در طرح های گوناگون همچون طرح های هندسی، طرح فرش، گل و … تولید می شود و جدیدا نیز روفرشی طرح کودک نیز تولید می شود.

صادرات روفرشی دور کش دار متری

صادرات روفرشی دور کش دار متری ایران در صنعت روفرشی بسیار پیشرفته است و روز به روز با گسترش تکنولوژی مرتبط با این صنعت همپای تولید کنندگان خارجی فعالیت می کند و محصول مرغوب تولید می نماید. به همین دلیل توانسته است که صادرات روفرشی دور کش دار متری را به کشورهای دیگر داشته باشد و به دلیل کیفیت بالا و مرغوبیت محصول فروش خوبی داشته باشد و ارزآوری بسیاری برای کشور به ارمغان بیاورد و رضایت مشتریان خود را جلب نماید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما