مرجع عرضه روفرشی ترک

رو فرشی یکی از وسیله های پر کاربرد در هر خانه ای است که به راحتی از فرش محافظت می کند. انواع رو فرشی های با کیفیت هم در ایران به خوبی تولید می شوند و هم از بسیاری از کشورها به ایران وارد می شود. از بهترین این محصولات می توان از روفرشی ترک اصل نام برد که با توجه به کیفیتی که دارند طرفداران زیادی را برای خود به دست آورده اند. مهمترین مرجع عرضه انواع رو فرشی ترک نمایندگی عرضه و فروش این محصولات است که انواع مختلف رو فرشی های ترک را به خوبی در بازار عرضه کرده اند.

مرجع عرضه روفرشی ترک

بررسی کیفیت روفرشی ترک

بررسی کیفیت روفرشی ترک به دلیل کیفیت بسیار بالای انواع روفرشی ترک مردم استقبال خوبی از خرید آن دارند. این رو فرشی ها نازک بوده و مانند یک پارچه مخمل بسیار نرم هستند ولی باید متذکر شد که ضخامت انواع رو فرشی های تولید شده در ایران بیشتر از رو فرشی های ترک است. در بافت انواع رو فرشی مذکور از طرح های بسیار ساده و زیبایی استفاده شده است که با توجه به رنگ های بسیار شاد آن زیبایی رو فرشی چند برابر می شود.

بیشتر بخوانید: تولید روفرشی کشدار 9 متری اهواز

رو فرشی های ترک قابلیت شستشو را دارند و به راحتی می توان با استفاده از ماشین لباسشویی و یا دست آن ها را شست و تمیز کرد. به علاوه چون از رنگ های با کیفیت در رنگرزی آن ها استفاده شده است با شستشوهای مکرر رنگ آن ها زیبایی خود را از دست نمی دهند. این نوع کالا در سایز های مختلف تولید شده اند و با توجه به کیفیت نخ هایی که در تولید آن ها به کار گرفته شده است به راحتی بر روی فرش قرار می گیرند و سر نخورده و جمع نمی شوند.

مدل های مختلف روفرشی ترک

مدل های مختلف روفرشی ترک رو فرشی های ترک در مدل های بسیار متنوعی تولید شده اند که از مهمترین و جدید ترین آن ها می توان از روفرشی ترک کشدار نام برد که از شناخته شده ترین رو فرشی ها هستند و بیشترین سهم فروش بازار را به خود اختصاص داده اند. به دلیل کش های با کیفیتی که در اطراف این رو فرشی تعبیه شده است به طور کامی سطح فرش را پوشش می دهد و از فرش در مقابل هر نوع کثیفی و یا ضربه محافظت می کند.

از دیگر رو فرشی های ترک می توان به روفرشی سه بعدی اشاره کرد و چون طرح های بسیار گوناگونی در رنگ بندی متنوع دارند در هر جایی می تواند قابل استفاده باشد و در مواردی هم می تواند جایگزین مناسبی برای فرش باشد. از این نوع رو فروشی بیشتر در اتاق کودکان و نوجوانان می توان استفاده کرد.

بیشتر بخوانید: قیمت روفرشی کشدار ضد آب

رو فرشی های ابریشمی هم یکی از انواع رو فرشی های ترک است که بسیار نرم و لطیف بوده ضمن این که با توجه به نخ های ابریشمی استفاده شده در آن ها براق هستند. این نوع رو فرشی ها می تواند گزینه مناسبی برای پوشش فرش های کهنه باشد. باید توجه داشت که رو فرشی های ترک مدل های متنوع دیگری نیز دارند که عنوان کردن آن ها در این مکان نمی گنجد.

قیمت خرید روفرشی ترک

قیمت خرید روفرشی ترک قیمت خرید روفرشی ترک با توجه به تنوع مدلی که دارد با هم متفاوت است به این معنی که برای خرید هر کدام از مدل های روفرشی کشدار باید قیمت متفاوتی پرداخت کرد چون که در هر مدلی انواع نخ به کار گرفته شده با توجه به مدل دیگر متفاوت است و با توجه به این موضوع کیفیت آن ها نیز با هم فرق می کند بنابراین قیمت های متفاوتی هم برای آنان در نظر گرفته شده است. از دیگر عوامل تاثیر گذار بر قیمت رو فرشی های ترک سایز این نوع رو فرشی ها است چون هر چه که سایز رو فرشی بزرگتر باشد گران قیمت تر نیز خواهد بود.

  • تبلیغات:

1. پیدا شدن گلیم مربوط به دوره هخامنشیان!

2. گران ترین فرش جهان که بازیگر معروف آن را خریداری نموده است!

3. تولید پارچه نمدی که می تواند در هوا معلق بماند

4. پارچه شنل قرمزی به حراج گذاشته شد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما