مراکز عرضه پرده پانچ چاپی در تهران

هرخانه ای که ساخته می شود زینتی دارد، زینت خانه نیز پرده است. پرده ها به خانه زیبایی دلنشینی می دهند و ظاهر خانه را جلوه می بخشند. اگر پرده ها از پارچه های بی نظیر و با کیفیت انتخاب شوند، زیبایی خانه دو چندان می شود. امروزه پرده های چاپی نیز به بازار آمده است که می توان طرح مورد علاقه خود را بر آن چاپ کرد. برای راحتی کار پرده ها را پانج کرده اند که علاوه بر زیبایی جابجایی آن بر روی میل پرده آسان تر می شود. مراکز پرده پانچ چاپی در سراسر ایران نمایندگی دارند.

مراکز عرضه پرده پانچ چاپی

نحوه نگهداری از پرده چاپی

نحوه نگهداری از پرده چاپی همانطور که می دانید می توانید طرح مورد علاقه خود را مثلا طرح چهره فرزندان و یا صحنه های طبیعت را به مراکز عرضه پرده چاپی سفارش دهید و پرده منحصر به خود را تحویل بگیرید. با این کار اتاق فرزند دلبندتان خاص شده چون با یک عکس آتلیه ای آن اتاقش منحصر به خودش می شود. یا فرزندتان به کارتون خاصی علاقه دارد می توانید با سفارش پرده با چاپ شخصیت کارتونی مورد علاقه اتاقش را برایش شگفت انگیز کنید. یا برخی از شرکت ها تمایل دارند پرده های اتاق های کاری و کنفرانس شان با لوگوی شرکت مزین شود، به راحتی می توانند لوگوی شرکت خود را بر روی پرده چاپ کنند. این مراکز طرح مورد نظر را بر روی پارچه پرده چاپ می کنند و سپس پرده را می دوزند.

اکثر این پرده ها برای قابل دید بودن تصویر چاپی، برای نصب پانچ می شوند. پانچ کردن پرده، نصب آن را بسیار آسان می کند، به طوری که یک فرد غیر حرفه ای نیز می تواند ان را نصب کند. انواع پرده ها برای شستشو و نگهداری دارای دستورالعمل های خاصی هستند. این پرده های چاپی چون چاپ روی آنها صورت گرفته نگهداری آن خاص تر هست. در ادامه شما را با نحوه نگهداری پرده های چاپی اشنا می کنیم:

  • جنس پرده بسیار بر نحوه نگهداری و شستشوی آن تاثیر میگذارد. بهتر است در انتخاب جنس پارچه پرده بسیار حساسیت به خرج دهیم تا پارچه های مرغوب انتخاب کرده و چاپ طرح مورد نظرروی آن انجام شود تا علاوه بر کیفیت بالای پرده، چاپ تصویر نیز بر روی آن به خوبی انجام شود.
  • با پانچ پرده جابجایی آن آسانتر و راحت تر انجام شده و به پرده آسیبی نمی رساند، پرده هنگام جابجایی دچار پارگی و ساییدگی نمی شود. پس بهتر است پرده های چاپی پانچ شوند.

فروش مستقیم محصولات

فروش مستقیم پرده پانچ چاپی برای خرید پرده های چاپی به مراکز فروش و نمایندگی های عرضه آن در سراسر کشور مراجعه کرده ابتدا پارچه پرده را انتخاب و سپس متناسب با کاربردی که از پرده انتظار دارید، تصویر مورد نظر را برای چاپ روی پرده انتخاب کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر به سایت معتبر فروش پرده پانچ چاپی مراجعه کرده هم از قیمت ها و طرح های متنوع دیدن می کنید هم با خرید مستقیم از عرضه کننده قیمت کمتری پرداخت می نمایید. شهر ترنج را دنبال کنید

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما