عرضه مستقیم روفرشی کشدار ترک

به دلیل استقبال ویژه‌ای که از سوی مشتریان در خصوص خرید روفرشی های کشدار ترک صورت پذیرفته است، تولید کنندگان ایرانی سعی کرده اند تا این محصول را در داخل کشور ایران تولید کنند تا کشور را از واردات این محصول بی‌نیاز کرده و هزینه تمام شده آن را نسبت به روفرشی های وارداتی کاهش دهند. عرضه مستقیم روفرشی کشدار ترک در وب سایت ما انجام می‌ شود و مشتریان می‌ توانند روفرشی ضخیم را با قیمت مناسبی از وب سایت ما خریداری نمایند.

عرضه مستقیم روفرشی کشدار ترک

نکاتی خواندنی درباره روفرشی کشدار

نکاتی خواندنی درباره روفرشی کشدار روفرشی محصولی است که از آن برای محافظت از فرش در برابر کثیفی استفاده می ‌شود. استفاده از روفرشی توسط ایرانیان از دیرباز رواج داشته است و امروزه نیز روفرشی توسط افراد مختلف مورد استفاده قرار می گیرد.

خوشبختانه امروزه مدل های بسیار متنوع و جدیدی از روفرشی در بازار وجود دارد و تنوع طرح و رنگ آنها به قدری بالاست که موجب پوشش دادن سلیقه های مختلف مشتریان شده و مشتری می ‌تواند از بین تنوع گسترده طرح‌ های روفرشی، مدل دلخواه خود را بیابد.

روفرشی های کشدار جزو جدیدترین روفرشی های موجود در بازار به شمار می ‌روند که دارای یکسری لبه های اضافی در اطراف خود می باشند که دورتادور آن کش دوزی شده است. علاوه بر این وسط این روفرشی ها یک سری بست ‌های کشی وجود دارد که منجر به کشیدن روفرشی به داخل شده و این امر موجب می‌ شود تا پس از انداختن این روفرشی بر روی فرش، لبه های آن به طور کامل با فرش چفت شوند و روفرشی جمع نشود.

این روفرشی ها جمع نمی‌ شوند و همیشه مرتب باقی می مانند. در نتیجه با استقبال ویژه ای از سوی مشتریان مواجه شده اند. چرا که این روفرشی ها موجب شکیل تر به نظر رسیدن فضای منزل شده و علاوه بر این از فرش در برابر در آلودگی و کثیفی نیز مراقبت می کنند.

فروش ویژه روفرشی کشدار ترک

فروش ویژه روفرشی کشدار ترک همانطور که در ابتدای مطلب عنوان کردیم، امروزه برخی از تولید کنندگان ایرانی اقدام به تولید روفرشی های کشدار نموده اند و این امر موجب شده تا مشتری بتواند روفرشی ها را با پرداخت هزینه کم تری خریداری کند.

علاوه بر این به دلیل اینکه این روفرشی ها در داخل کشور تولید می شوند دیگر نیازی به پرداخت هزینه های جانبی نظیر هزینه گمرکی و غیره نیز نمی باشد و همه این عوامل منجر به کاهش قیمت چشم ‌گیر محصول می گردد.

همچنین مدت زمانی که طول می کشد تا سفارش مشتری به دستش برسد نیز بسیار کاهش یافته و تقریباً هر سفارش دو الی سه روزه به دست مشتریان می رسد که عدد بسیار خوبی است. همه این عوامل موجب فروش ویژه روفرشی کشدار ترک شده و رفاه حال مشتریان را در بر داشته است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما