صادرات انواع روفرشی ترک کشدار کرج

روفرشی ترک کشدار کرج یکی از مهمترین کالاها برای مراقبت بیشتر از فرش در برابر عوامل مختلف محسوب می شود. این نوع روفرشی دارای ضخامتی بالا همراه با جنس با کیفیت است و در ابعاد مختلفی وجود دارد و البته تنوع رنگی این نوع از روفرشی بسیار زیاد است.

صادرات روفرشی ترک کشدار کرج در انواع متفاوت امروزه به بیشتر نقاط داخلی کشور انجام می گیرد. همین عامل صادرات فراوان باعث شده است که در هر نقطه‌ای بتوان این نوع از روفرشی را در طرح و رنگ دلخواه تهیه کرد.

صادرات انواع روفرشی ترک کشدار کرج

خصوصیات بارز روفرشی ترک کشدار کرج

خصوصیات بارز روفرشی ترک کشدار کرج

  • در چهار طرف روفرشی ترک کش به کار رفته است که این ویژگی باعث می شود تا وقتی روفرشی را بر سطح فرش پهن می کنیم به هیچ عنوان جمع نشود که از این نظر برای بسیاری از افراد اهمیت فراوانی دارد.
  • معمولاً دارای جنسی ضد لکه می باشد و در صورت گرفتن لکه و کثیف شدن می‌توان خیلی راحت آن را با آب و مواد شوینده شست و شو داد. در این صورت است که مشاهده خواهیم کرد بعد از شستشو بسیار تمیز جلوه می کند.
  • ابعاد این رو فرشی بسیار دقیق و منظم می باشد به طوری که اگر آن را از وسط تا بزنیم مشاهده می‌کنیم که ابعاد آن به طور دقیق بر روی هم قرار می گیرد.
  • رنگ آنها ثابت می باشد و بخاطر شستشو و استفاده مکرر رنگ آن ها هیچ تغییری نمی کند.
  • از خصوصیات خوب این نوع از روفرشی می توان گفت که در ابعاد مختلف سه متری تا دوازده متری وجود دارند. بنابراین می توان خیلی راحت نوع مورد نظر خود را انتخاب کرد.
  • دارای طرح و نقوشی کاملاً مشابه فرش های ماشینی هستند و همین عامل باعث شده است که امروزه بسیاری از افراد از روفرشی به جای فرش های گران قیمت استفاده کنند.
  • تنوع رنگی در بین آنها زیاد است و البته دارای طرحهای مختلفی هم هستند.

قیمت کارخانه کاور فرش ترک کرج

قیمت کارخانه روفرشی ترک کشدار کرج قیمت روفرشی کشدار ترک کرج در کارخانه خیلی مناسب در نظر گرفته می‌شود. و از طریق روش مستقیم می‌توان این روفرشی را با قیمتی ارزان از کارخانه تولید کننده آن تهیه کرد. در واقع به جهت اینکه عوامل مانند بسته‌بندی و هزینه بر روی قیمت روفرشی تاثیر گذار نیست. بنابراین قیمت آن نسبت به قیمت هایی که در سطح بازار وجود دارد بسیار ارزان تر است.

البته انواع روفرشی ترک با توجه به ابعاد و ضخامت و همینطور نوعی که دارند دارای قیمت های مختلفی هستند. اما به طور کلی قیمت آنها ارزان است و مناسبترین روش برای خرید آنها روش مستقیم می باشد. که برای این منظور می‌توان به دو صورت حضوری و غیر حضوری اقدام کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما