روفرشی جدید مخمل ترک

آیا می دانستید که فرش ها در معرض انواع الودگی آب و گرد و غبار در هوا قرار دارند. یکی از مهمترین عوامل محافظت کننده از فرش روفرشی ها هستند. روفرشی های تولید داخل و خارج کشور در انواع مختلف در بازار عرضه میشود. یکی روفرشی هایی که در بازارهای خرید و فروش عرضه می شود روفرشی مدل مخملی ترک است.

همانطور که اشاره کردیم روفرشی برای نگهداری و حفاظت از قالی استفاده می شود. البته محصول خوبی است که مانع از خرابی فرش توسط نور خورشید و حفاظت از آن می شود.

روفرشی جدید ترک در استان یزد

کاور فرش یا روفرشی کشدار

بیشتر کسانی که دارای فرزند خردسال هستند بیش از همگان نیازمند به استفاده از روفرشی برای فرش های خود میباشند.

روفرشی با کیفیت بالا و روفرشی ضخیم مانند روفرشی ترک قابلیت بالایی برای حذف آلودگی و خسارت های وارد شده به انواع فرش از جمله فرش ماشینی را دارد. در حقیقت، روفرشی کشدار بوسیله کش هایی که در چهار طرف آن قرار دارد، تمام فرش را پوشش می دهد و از ورود عوامل آلودگی و تخریب فرش جلوگیری میکند.

روفرشی جدید ترک در استان یزد

آیا می دانستید که روفرشی مورد علاقه خود را می توانید به راحتی انتخاب کنید. با استفاده از انواع امکانات مختلفی که در قسمت فروش محصولات شهر ترنج برای شما مشتریان عزیز فراهم آوردیم به راحتی هرچه تمام تر میتوانید روفرشی مورد نظر خود را در هر طرح و نقشی با بهترین قیمت سفارش دهید .

در انواع مختلف روفرشی و فرش های دست بافت، نقش های مختلفی وجود دارد. اکثر محصولات تولیدی استان یزد، که قدیمی ترین استان تولید انواع روفرشی و فرش می باشد از جمله رو فرشی ها در مراکز خرید ما با انواع مختلف طرح با تنوع رنگ های مختلف عرضه می‌شوند.

تولید منسوجاتی همچون روفرشی یکی از هنرهای اصیل استان یزد است که بیش از ۵۰ سال قدمت دارد. تولید انواع روفرشی بخشی از صنایع دستی استان یزد است که همواره مورد توجه خیلی از پخش کنندگان این محصولات و خریداران این کالا قرار دارد.

فروش کاور فرش در سراسر ایران

فروش کاور فرش در سراسر ایران

روفرشی ترک از محصولات پر مخاطبی است که در سال های گذشته فقط در کشور ترکیه  تولید و به بازار عرضه میشد. اما در سال های اخیر تولید و عرضه این محصول در داخل کشور گسترش یافته است. امروزه این محصول از منسوجاتی است که در کشور در تعداد بالا تولید می‌شود و ظرفیت بالایی از بازار به به خود اختصاص می‌دهد. روفرشی ترک از محصولات بی رقیب بازار روفرشی میباشد.

روفرشی مخمل ترک

نیم قرن پیش یزدی های روشنفکر، اقدامی را ثبت کرد که به شهرت بین المللی دست یافت، مانند بسیاری از سنت های ترکی در بازارهای بین المللی.

از این رو، روفرشی مخمل که ارائه می‌شود، علاوه بر مقاومت، سلیقه در بافت و رنگ را به خوبی نشان می‌دهد. این محصول را به عنوان اصلی ترین صنایع دستی در شهر یزد به شمار می‌رود. همچنین به منظور استقبال بی نظیری که از آن می‌شود، خرید و فروش آن توسط تولید کنندگان در بازار های ایران توسعه یافته است.

 

 

روفرشی مخمل ترک

 

روفرشی ترک دیجی کالا

روفرشی ترک دیجی کالا

یکی از نکاتی که بیشتر توجه مردم را به خود جلب میکند این است که روفرشی ترک با طرح های رنگارنگ و منحصر به فرد به بازار وارد می‌شوند. در میان اجناس گوناگونی که در دسترس هستند راه خود را در بازار باز می‌کنند و فروش بالایی دارند.

ما توانسته‌ایم بهترین جنس و بهترین مدل‌ های روفرشی ترک را ارائه کنیم. همچنین تلاش می‌کنیم بیشترین دقت را برای فروش و صادرات به ارمغان آوریم. شما میتوانید کیفیت عالی الیاف مورد استفاده درروفرشی را مشاهده کنید. استفاده از مدرن ترین دستگاه ها و سابقه طولانی ما در زمینه تولید انواع روفرشی ضامن محصولات ماست.

با متخصصان ما تماس بگیرید تا سفارش و شرح بیشتری ارائه دهند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما