تولید کننده روفرشی کشدار 9 متری شیک

روفرشی یکی از وسایل مورد نیاز در هر منزلی است، برای مصون ماندن فرش از کثیفی و کمتر پاخوردن و همچنین دور ماندن از نور مستقیم نیاز است حتما روی فرش ها روفرشی کشیده شود، علی الخصوص که رنگ فرش های جدید اکثرا روشن بوده و زود کثیف می شوند بهترین راه محافظت از فرش استفاده از روفرشی است.فرش های 9 متری بسیار پر مصرف هستند و در اکثر خانه ها استفاده می شوند روفرشی کشدار 9 متری بهترین راه برای تمیزی و بالا بردن عمر فرش است. انواع روفرشی را از مجموعه شهر ترنج به آسانی می توانید تهیه کنید.

تولید کننده روفرشی کشدار 9 متری شیک

جنس های متفاوت روفرشی کشدار 9 متری را بشناسید

جنس های متفاوت روفرشی کشدار 9 متری را بشناسید روفرشی های قدیم ساده بودند و تنها روی فرش پهن می شدند و مشکلی که داشتند این بود که با چندبار رفت و آمد و پا خوردن جابجا می شدند اما مجموعه شهر ترنج با تولید روفرشی کشدار این مشکل را حل کرده است، روفرشی های کشدار همانطور که از نامشان پیداست در چهار گوشه کش دوزی شده اند و همانند کاور روی فرش کشیده می شوند و از همه طرف با مثراژی بالاتر زیر فرش قرار می گیرند و اصلا دیگر در حین رفت و آمد یا بازی کودکان جابجا نمی شوند و زیر پا لیز نمی خورند.

این روفرشی ها جنس های متفاوتی دارند از جمله نخ، پلی استر، پروپلین و … که در ضخامت های مختلف بافته می شوند. در مجموعه تولیدی شهر ترنج از بهترین مواد اولیه برای تولید روفرشی ها و بافت آنها استفاده می شود تمامی روفرشی های کشدار از مواد و نخ های درجه یک هستند که با شستشوهای مکرر خراب نخواهد شد و علاوه بر ثبات در رنگ و دوام ایجاد حساسیت نمی کنند و با هر پوستی سازگار هستند.اصلا نگران خراب یا بی رنگ شدن آن ها نباشید می توانید به راحتی این روفرشی ها را با ماشین لباسشویی بشویید و از مواد شوینده طبق دستورالعمل ها استفاده کنید.

مرکز صادرات روفرشی کشدار 9 متری

مرکز صادرات روفرشی کشدار 9 متری در مجموعه شهر ترنج انواع روفرشی با کیفیت بالا و در سایزهای متفاوت تولید می شود علاوه بر روفرشی های درجه یک کشدار 9 متری و بزرگتر انواع پرده و روتختی تمامی با مواد و پارچه های درجه یک و کیفیت عالی در این مجموعه تولید و روانه ی بازار می شود.با تکیه بر اعتماد شما مشتریان عزیز و به پشتوانه حمایت های شما عزیزان این مجموعه تولیدات موفقی داشته.

مجموعه شهر ترنج علاوه بر به دست آوردن قسمت اعظمی از بازار های داخلی در صادرات روفرشی شیک و مرغوب به دیگر کشورها نیز موفق عمل کرده است.از طریق این سایت یا فروشگاه های معتبر سراسر کشور می توانید محصولات شهر ترنج را به آسانی خریداری کنید و در اسرع وقت تحویل بگیرید. رضایت مشتری مهم ترین نکته در تولیدات این شرکت است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما